Mega wydarzenie! I letni obóz IKMF KIDS

Organizując zgrupowania zarówno letnie jak i zimowe największy nacisk kładziemy na ciekawe i pełne atrakcji programy przygotowywane przez doświadczona kadrę instruktorów oraz opiekunów. Pod okiem wykwalifikowanej kadry zdobędziesz profesjonalna wiedzę poparta doświadczeniem wieloletniej pracy ze dziećmi. Poznasz ciekawych ludzi, nawiążesz przyjaźnie bo co innego zbliża ludzi jak podobne zainteresowania.

PROGRAM OBOZU to min. :
treningi Krav Maga dla dzieci ,wykłady dotyczące Krav Maga ,Integracja uczestników: gry i zabawy integracyjne(,„przełamywanie lodów”, budowanie grupy) , dyskoteki,ogniska ,rejs statkiem po Zalewie .

Uczestnicy obozu będą podzieleni na grupy wiekowe.Zajęcia Krav Maga Kids to promocja zdrowego oraz bezpiecznego stylu życia dla dzieci. Razem z nami dostarcz dziecku wyśmienitej zabawy, zafunduj prawdziwą przygodę, która rozwinie jego sprawność ruchową, poprawi koordynację ciała, zbuduje mięśnie, wykształci szybkość, refleks oraz zręczność. Pozwól dziecku zdobyć wiedzę na temat bezpiecznych zachowań w sytuacjach trudnych i niebezpiecznych. Zadbaj o poczucie własnej wartości swojego dziecka, spryt oraz zaradność w każdej sytuacji. Trening Krav Maga Kids to nauka unikania zagrożeń, zachowań w niebezpiecznych miejscach oraz sytuacjach, umiejętność poradzenia sobie w sytuacji z dorosłym agresorem. Trening Krav Maga buduje, poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmacniające poczucie wartości dziecka, dziecięcą pewność siebie. Trening zaradności oraz przejmowania inicjatywy pozwoli Twojemu dziecku poradzić sobie zarówno podczas sytuacji groźnych, jak i typowych, życiowych problemów oraz nauczy podejmowania właściwych decyzji w stresowych sytuacjach.

Najważniejsze informacje:

Termin: 30.06.2019 r – 04-07.2019 r.
Miejsce :Ośrodek Rekreacyjno -Wypoczynkowy „JULIA” Samociażek k/ Bydgoszczy
Wiek uczestników -od 7 lat.
Transport na miejscu: dojazd w własnym zakresie.
Kadra szkoleniowa obozu: Zbigniew Kotowski, Piotr Kucharek, Marta Łukasiewicz, Kamila Skrzypek

Obóz letni z naszym klubem to aktywny wypoczynek, oparty o zróżnicowane zajęcia sportowe i rekreacyjne, którego podstawą jest Krav Maga oraz wartości jakie niesie ze sobą uprawianie tego systemu walki i samoobrony.

CENA Obozu to 990 zł.

Cena zawiera :

Całodobową opiekę wykwalifikowanej kadry(uprawnienia instruktora Krav Maga oraz Wychowawca kolonijny
Zakwaterowanie -w domkach 4 i 5 osobowe ; z pełnym węzłem sanitarnym z TV,
Wyżywienie – 3 posiłki dziennie plus podwieczorek
Ubezpieczenie NNW
Opieka pielęgniarki w czasie całego pobytu
Koszulkę, okolicznościowe dyplomy, medale.Możliwość uczestnictwa w egzaminach na belki K,J(dla osób mających wymagany czasookres)

HARMONOGRAM WPŁAT:

300 zł. do 30 kwietnia 2019 r.
300 zł. do 30 maja 2019 r.
390 zł. do 30 czerwca 2019 r

ZAPISY NA OBÓZ PRZYJMUJEMY DROGĄ MAILOWĄ – kravmaga@poczta.onet.pl , tel: 600-027-338 oraz bezpośrednio u instruktorów. Aby zostać zapisanym na obóz należy:

Przed wyjazdem na obóz, każdy nieletni uczestnik zobowiązany jest dostarczyć wypełnioną „kartę kwalifikacyjną”. Formularze będą dostępne u instruktorów i oczywiście na naszej stronie internetowej .

OGRANICZONA ILOŚĆ MIEJSC-Liczy się data wpłaty pierwszej zaliczki.
Wpłat można dokonywać gotówką na treningach u instruktorów lub na konto:
Kotowski Zbigniew
Nr konta: 15 1020 5011 0000 9602 0027 5214

Nie wahaj się ani chwili dłużej. Spędź aktywnie wakacje! Rzuć się w wir wzajemnej motywacji i zdrowej rywalizacji ZAPRASZAMY !!!

Dodatkowe informację:
Obóz przeznaczone jest zarówno dla osób już trenujących jak i tych którzy chcą dopiero rozpocząć treningi Krav Maga.
Obóz będzie zgłoszone do właściwego Kuratorium Oświaty.
Budynek posiada aktualną pozytywną opinie PSP o spełnieniu wymagań przeciwpożarowych w budynkach przeznaczonych do wypoczynku dzieci i młodzieży.