O Centrum Szkolenia Krav Maga

Centrum Szkolenia KRAV TOR prowadzone przez Zbigniewa Kotowskiego działa na rynku od 2004 r. Do dnia dzisiejszego nieprzerwanie rozwijamy się i zyskujemy nowe doświadczenia. Naszą główną specjalnością jest organizacja szkoleń  z samoobrony i walki wręcz Krav Maga oraz szkoleń z  zakresu bezpieczeństwa.

W tym czasie wyszkoliliśmy kilkaset osób w całym województwie, przeprowadziliśmy wiele bezpłatnych pokazów(min.w czasie  gali Professional Fighters w Toruniu ,z okazji WOŚP,w Cinema City itp),uczestniczymy w programie „MIESIĄC DLA ZDROWIA”.

Dzięki stałej,bliskiej i doskonałej współpracy z najstarsza i największa organizacja Krav Maga-IKMF w przeciągu kilku lat na terenie naszego województwa odbyły się min: Wielki zlot Krav Maga (prowadzony przez Eyala Yanilova, kurs instruktora militarnego oraz instruktora ochrony VIP (prowadzony przez Eyala Yanilova i Annona Darsa (w 3 tygodniowym kursie instruktorskim brało udział ponad 60 osób z całego świata). Otwarte seminaria prowadzone przez Avi Moyal i Israel Tamir , kurs Krav Maga Security.